Prevoditeljska pravila pročitajte ovdje.
Listu najnovijih prijevoda možete pogledati ovdje.
Kako do titla? Pročitajte ovdje.

Autor Tema: Vera  (Posjeta: 298 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online bilja

  • TDDC
  • *****
  • Postova: 5093
  • Spol: Ženski
  • cica ubica :)
  • Lokacija: Cicely, Alaska
Vera
« u: Rujan 23, 2024, 18:16:14 poslijepodne »

U seriji snimljenoj prema romanima slavne Ann Cleeves Brenda Blethyn igra višu inspektoricu Veru Stanhope. Serija kombinira prelijepo snimljene krajolike i napetu atmosferu, a u svakoj intrigantnoj priči pratimo i Verinu unutarnju borbu u kojoj otkriva skrivene istine o svojoj prošlosti koje prijete da joj zauvijek promijene život.


Godina: 2011.
Mreža: ITV
Žanr: kriminalistički, drama, misterija
Glumci: Brenda Blethyn, Jon Morrison, Riley Jones, Kenny Doughty, Ibinabo Jack, David Leon



Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 1004
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Alias Grace
« Odgovori #1 u: Rujan 24, 2024, 10:11:50 prijepodne »
Evo sam dodao 12. i 13. sezonu čuvene Vere(Brenda Blethyn). Prijevodi su nepoznatog autora a ja sam ih malo doradio, obradio i prilagodio za gledanje. Prvih 11 sezona imate kojekuda naći, ali ovih nema nigdje. Dok se netko ne dosjeti vragu pa pronađe ta djela nepoznatog autora. Za one koji ne znaju ništa ili malo o Veri, evo nešto natuknica. Svaka epizoda je priča(film) za sebe i nema poveznica izuzev likova. Oni su stalni iako se zbog raznih razloga (uglavnom tužnih) poneki lik promjeni. Priče su odlične rađene poznatim manirom BBC, super glumci, što se od Britanaca i očekuje. Svakako odlične priče za zabavu posebno stoga što se ne treba željno iščekivati nastavak, jer ga i nema. Dođe nova priča i to je to. Drugim riječima, zabavit će vas, a neće vas uzrujavati. Nazdravlje svima koji će je pogledati. I da, za kraj, gotovo je svejedno koju verziju nađete, titlovi odgovaraju velikom broju različitih verzija.  :bear3:
If two people always agree, one of them is unnecessary

Offline bebapecic

  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 432
  • Spol: Ženski
  • Lokacija: Beograd,Srbija
Odg: Vera
« Odgovori #2 u: Rujan 25, 2024, 22:14:40 poslijepodne »
Volimo i seriju i glavnu glumicu ;D.  malo prilagodjena modernim trendovima evo je traje od 2011.
Hvala na izboru i prevodu.

Offline bf1947(1)

  • TDDCrew Prevoditelj
  • Razina 3
  • *****
  • Postova: 1004
  • Spol: Muški
  • ובכל זאת זה זז
  • Lokacija: Vanuatu
Odg: Alias Grace
« Odgovori #3 u: Rujan 26, 2024, 09:57:56 prijepodne »
Volimo i seriju i glavnu glumicu ;D.  malo prilagodjena modernim trendovima evo je traje od 2011.
Hvala na izboru i prevodu.
Hvala ti Beba, ali nisam ja prevoditelj. Samo sam malo obradio i presložio tekstove nepoznatog majstora  :smfor (9): :smfor (9):
If two people always agree, one of them is unnecessary